Eriksminde antenneforening

ERIKSMINDE MEDIENET - DIGITAL TV - BREDBÅND - TELEFONI

Bestyrelse 2019/20

22  

Formand: Kai Nielsen, Højager 12 - tlf. 3090 6211, mail: kai@eriksmindenet.dk

Kasserer: Helle Holm, Stolpeager 9 - tlf. 2012 1255, mail: helle@eriksmindenet.dk

Næstformand  og  Sekretær Henrik P. Hobel, Knoldager 13 - tlf. 4390 1991, mail: henrik@eriksmindenet.dk

Svend Nielsen, Belsager 95 - tlf. 4390 9861, mail: svend@eriksmindenet.dk

Jesper Kuhre, Stolpeager 11 - tlf. 2220 8803, mail: jesper@eriksmindenet.dk

Peter Madsen, Belsager 13 - tlf. 2720 4390, mail: peter@eriksmindenet.dk

Arne Alslund, Godsager 2 - tlf. 2093 2093, mail: arne@eriksmindenet.dk

 

Bank: Sydbank, Greve Afdeling - indbetalinger til reg. 6818 kto 1011955

 

CVR 1582 1949

 

 

Antenneforeningen kan kontaktes på: info@eriksminde.dk
Dudal Webdesign